Hotel Lions Plzeň, Plzeň

Zborovská 18, Plzeň, 30100
od 950 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný Hotel Lions je nedaleko historického centra Plzně. Hotel se nachází v těsné blízkosti jednoho z městských parků a řeky Radbuzy. Tento park poskytuje hotelovým hostům ideální spojení s centrem města po pěších a cyklistických stezkách. Výhodou pro hosty hotelu  je snadná dostupnost MHD i průmyslové zóny Borská pole. Hotel Lions je několik minut chůze od zimního stadionu. V hotelu Lions Plzeň je pro Vás připraveno 29 moderních a příjemných pokojů a také kvalitní hotelové a restaurační služby. Předností hotelu Lions je osobní přístup k hostům. Součástí Hotelu Lions je restaurace s jedinečnou atmosférou a vynikající kuchyní, jejíž věhlas překračuje hranice Plzeňského kraje.

Další informace

Hotel Lions nabízí svým hostům kompletní služby spojené s ubytováním, které mohou zpříjemnit jejich pracovní i rekreační pobyt v největším západočeském městě. Naši klienti mohou v recepci hotelu, která je non-stop, využít fax, internetové připojení. Zajistíme půjčení automobilu či kola. Zarezervujeme vstupenky na návštěvu muzeí, kin, divadel, i koncertů v Plzni. Prohlídky Plzeňského pivovaru. Pro bližší poznání města a jeho historie zprostředkujeme prohlídku města Plzně s průvodcem s příslušnou jazykovou znalostí. Pro příznivce adrenalinových sportů zajistíme návštěvu lanového centra a lezecké stěny v nedalekém areálu Škoda sport parku, který se nachází v blízkosti hotelu hazuka a také rezervaci na paintball přímo v Plzni nebo nedaleko Strašic.

Cykloturisté najdou u nás kvalitní zázemí a odpočinek pro sebe i svá kola. Hotel Hazuka je 100m od mezinárodní cyklistické trasy č.3 z Prahy do Regensburgu a cyklotrasy č.31 z Plzně do Nepomuku.
Hotel Hazuka získal Certifikaci „Cyklisté vítáni“.

Parkovací hala, uzavřené parkoviště !!

 

V hlavní budově hotelu je 15 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 2 apartmá s vlastní terasou. Pokoje mají atypicky řešené sociální zařízení, některé mají vanu. Na pokojích jsou LCD TV s DVD přehrávačem a vstupem USB. Hosté si mohou vybrat z 30-ti programů včetně prémiových. Na pokojích je telefon s přímou volbou. V celém hotelu i ve všech pokojích je připojení na internet zdarma (LAN, Wi-Fi). Prostory hotelu hazuka včetně všech pokojů jsou nekuřácké.
Ovšem nejen pro kuřáky je ve třetím patře terasa s nádherným výhledem na Plzeň a hrad Radyni.
V budově depandance je 8 dvoulůžkových pokojů, jeden trojlůžkový a jeden jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a také připojení na Wi-Fi zdarma. Nechybí ani LCD televize s 30 programy. Hlavní budovu a depandace spojuje odpočinková zahrada. 

 

Bohatá snídaně podávaná formou teplého i studeného bufetu ve 150 let starém sklepení Vám zpříjemní začátek každého dne stráveného v hotelu hazuka. Snídaně jsou podávány běžně od 6.30 - 10.00 hodin. V případě Vašeho brzkého odjezdu připravíme snídani dle VAŠICH POTŘEB.

Ceny

Apartmán
2.200 Kč
Cena za parkování (auto)
120
Cena za parkování (moto)
120
Dvoulůžkový pokoj
1.350 Kč
Jednolůžkový pokoj
950 Kč
Přistýlka
500 Kč
Třílůžkový pokoj
2.010 Kč

Snídaně v ceně


Ceny depandance - včetně snídaně, DPH a městských poplatků.

Služby

Garáže
Konferenční možnosti
Parkoviště
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
60
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
15
Jednolůžkové pokoje
2
Kapacita restaurace
60
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurant hotelu Lions se těší na Vaši návštěvu. Můžete zde ochutnat speciality mezinárodní kuchyně ve velmi příjemném prostředí. Restaurant má kapacitu 60 míst. Součástí nabídky poledních menu je i zdravá strava z Fitmanie. Restaurace si zakládá na používání kvalitních, čerstvých surovin a bio masa z Českého lesa. Příležitostně pořádané degustační večery potěší i toho nejnáročnějšího hosta. Venkovní terasa vhodná pro letní akce nebo jen tak k posezení s překrásným výhledem na Plzeň a hrad Radyni. Vše je připraveno pro Vás a Vaše soukromé i firemní akce. Svatby, rauty, rodinné oslavy. Restaurant hotelu Lions je jednou z nejlepších restaurací v Plzni.

Kongresové možnosti

Firemní akce

 

Konferenční sál s kapacitou 50 míst školní uspořádání o velikosti 150m2. Variabilita uspořádání podle Vašich požadavků. Vyniká atypickým tvarem a proskleným prostorem. K dispozici je účastníkům či návštěvníkům šatna, toalety i vyhlídková terasa.

Školící místnost pro 14 osob o velikosti 30 m2

Seminární prostor pro 6 osob o velikosti 15m2

Sklepní prostory členité skládající se z pěti místností navzájem propojených. Školení pořádáme v největší místnosti 25m2 pro 15 osob.

Možnost uspořádání školení a seminářů dle Vašich potřeb. K dispozici ozvučení, promítací plátno, zastínění, flipchart.

Interrnet LAN i Wi–Fi zdarma.
Samozřejmostí je též občerstvení, coffe break, catering, raut.
Parkovací hala v budově hotelu, hotelové parkoviště.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Horolezectví
In-line bruslení
Minigolf
Motokáry
Půjčovna aut
Půjčovna kol
Solárium
Střelnice
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Mapa

Centrum 2km
Autobus 10m
Vlak 1.5km
Velká mapa