Penzion a restaurace U Čapků, Tis u Blatna

Tis u Blatna 65, 33165
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný penzion nacházející se v Tisu u Blatna nabízí komfortní zázemí pro prožití skvělé dovolené všem, kteří hledají spojení nádherné přírody s možností aktivního sportovního i společenského vyžití.

Další informace

V našem čerstvě zrenovovaném penzionu na Vás čekají útulné a vkusně zařízené pokoje. Stylovým interiérem Vás zaujme i restaurace penzionu.

Penzion  se hodí pro rodinnou dovolenou, stejně jako pro hromadné akce – pro kolektivy zajišťujeme pořádání rautů, svatebních hostin, firemních večírků, sportovních soustředění, školení, seminářů, rodinných i jiných kolektivních oslav.

Celoroční provoz penzionu Vám umožní strávit dovolenou přesně podle Vašich představ.

V okolí penzionu lze rybařit, hosté mohou využít i nabídky golfového hřiště. V našem penzionu je možnost půjčení skákacích chůd, stolní tenis, paintboll s příslušenstvím, hřiště na petanque s příslušenstvím, hřistě s umělou trávou na tenis, nohejbal, volejbal a minikopanou.V blízkosti lanové centrum.Také půjčování běžek a možnost masáží a kosmetiky v penzionu. V obci k dispozici koně ke svezení i na projížďky.

Ceny

Cena za celý objekt
6.000 Kč
Cena za osobu
400 Kč
Cena za postel
400 Kč
Cena za sál
1.000 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Plná penze
650 Kč
Polopenze
550 Kč
Snídaně
75 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
4
Jednolůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stylová restaurace nabízí pestrou nabídku teplé i studené kuchyně, nechybí ani široký výběr z nápojů. K rodinným oslavám nebo firemním akcím je k dispozici salónek.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Půjčovna kol
Rybolov
Tenisový kurt

Okolí

Terény okolo Tisu u Blatna nabízejí široké možnosti pro výlety na kole i pěší turistiku. V Tisu u Blatna tak i v jeho okolí můžete objevovat bohaté kultůrní a historické památky, jako i obdivovat krásy místní přírody.

Mapa

Autobus 10m
Vlak 4km
Velká mapa