Restaurace a penzion U Kiliána, Žihle

Žihle 179, 33165
od 950 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Na okraji tepelské a žihelské pahorkatiny se nachází Restaurace a pension „U Kiliána“, kde můžete posedět v klasickém venkovském prostředí typické restaurace. Restaurace nabízí klasickou českou kuchyni i minutková jídla.

Další informace

Nabízíme ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích  středního evropského komfortu. Na každém z pokojů nabízíme možnost připojení na internet pomocí wi-fi.
Pension nabízí střední evropský komfort s možností posezení na letní pavlači. K dispozici hostům je venkovní bazén se slanou vodou. Ubytovaní hosté mohou využívat zdejší antukový kurt ke hře tenisu a nohejbalu. Tyto služby mohou využívat i příchozí návštěvníci.
Parkování zajištěno v objektu ZDARMA

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
950 Kč
Přistýlka
150 Kč
Snídaně
90 Kč

Služby

Parkoviště uzavřené
Terasa
Parkoviště
Restaurace
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
12
Dvoulůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
50

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Kapacita restaurace, kde můžete posedět v klasickém venkovském prostředí typické restaurace, je 50 míst uvnitř a 50 míst na zahradní terase. Restaurace nabízí klasickou českou kuchyni i tzv. minutková jídla evropské kuchyně. Nabízíme též možnost pořádání svatebních hostin, promocí, rodinných oslav a jiných předem objednaných společenských posezení (včetně školení).

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Golf
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt

Okolí

Dále je možno využívat i cca 4 km vzdálený areál golfu v Podbořánkách, který nabízí devíti jamkové hřiště evropské úrovně ve velmi krásném a zalesněném prostředí.
Umístění restaurace a pensionu přímo nabádá k pěší a cykloturistice, přičemž nejatraktivnější lokalitou je údolí divoké Střely prodírající se kaňonem břidlicových útesů s hradem a zámkem (nejmenší město ve Střední Evropě, jemuž byl vydán statut města Karlem IV.) Rabštejn.  V blízkosti se v lesním porostu ve vzdálenosti cca 2-3 km nachází největší "bludné" žulové kameny na území České republiky zvané "Dědek a Bába", ke kterým vede příjemná turistická stezka sjízdná i na horských kolech.
 

Mapa

Vlak 200m
Velká mapa